Про нас

Про нас

Компанія ТОВ «ТГЛ Україна» спеціалізується на внутрішніх та міжнародних автомобільних, морських контейнерних, залізничних, авіа- та мультимодальних перевезеннях у будь-яких напрямках.

Професійна команда з найкращих спеціалістів та неймовірна відповідальність щодо кожного замовлення дозволяють нам забезпечувати найвищий рівень якості послуг з 2007 року.

Доставити вантаж з однієї точки у іншу — задача, що на перший погляд виглядає досить тривіальною. Проте у її реалізації є чимало різноманітних деталей та нюансів. Тож наша першочергова мета — підібрати оптимальний підхід з точки зору строків, вартості послуг та збереження товару.

Для цього «ТГЛ Україна»:

  • ретельно вивчає запити клієнтів та розробляє індивідуальні логістичні рішення для кожної угоди;

  • вибудовує чесні, прозорі та відповідальні стосунки з усіма своїми партнерами та замовниками;

  • завжди готова до конструктивного діалогу та сфокусована на пошуку взаємовигідних домовленостей;

  • підтримує фахову готовність своїх співробітників для адекватної та своєчасної відповіді на нові виклики, враховуючи найсучасніші логістичні тренди;

  • шукає та знаходить варіанти економії коштів для клієнтів — незалежно від обсягу та вартості замовлення

Співробітництво з перевіреними суднохідними та авіакомпаніями, а також сучасний та абсолютно надійний автопарк контейнеровозів наших партнерів, що відповідають екостандартам Євро-4, дозволяють нам з легкістю вирішувати задачі будь-якої складності та успішно працювати з найрізноманітнішими вантажами — крихкими, делікатними, збірними, а також товарами що швидко псуються або є небезпечними.

На сьогоднішній день офіси компанії «ТГЛ Україна» працюють у Києві, Одесі, Днепрі та Харкові. У розробці логістичних схем та організації вантажоперевезень приймають участь більш ніж 50 кваліфікованих та на 100% відповідальних співробітників.

Страхування нашої відповідальності перед замовниками виконується у співпраці з провідними світовими страховими компаніями. А знаходити нові підходи та тримати якість автомобільних перевезень на найвищому рівні нам допомагає асоційоване членство у АсМАП України.

Шукаєте можливість чесної, прозорої та ефективної співпраці у сфері вантажоперевезень в Україні та усьому світі? Двері ТОВ «ТГЛ Україна» завжди відчинені для вас!