Авіаперевезення вантажів

ТGL: транспортна компанія, яка забезпечує своїм клієнтам чудове глобальне охоплення, поєднуючи всі світові торгівельні центри

 • Home
 • Service
 • Авіаперевезення вантажів

Те, що відрізняє нас від інших транспортних компаній, — це здатність надати клієнтам експертні знання про галузі ти ринки, які використовують авіаперевезення в якості основного інструменту доставки вантажів.

Що Ви отримуєте з TGL:

 • Точний розрахунок доставки

  Всі варіанти доставки вантажу, з урахуванням вартості і строків. Обговорення додаткових сервісів: складування, страхування, митне оформлення.

 • Постійний контакт

  Взаємодія з вантажовідправником і строгий контроль процесу відвантаження на всіх етапах виконання робіт. Увага до кожної заявки, незалежно від її вартості.

 • Трекінг вантажів

  Регулярне оновлення руху контейнера. Миттєве повідомлення про прибуття. Інформація про перелік документів, необхідних для оформлення контейнера в порту.

 • Робота з вантажем після прибуття

  Доставка контейнера одержувачу на митницю, з урахуванням всіх документальних і митних формальностей. Надання довідки про транспортні витрати.

 • Закриття заявки

  Виписка актів виконаних робіт і всіх необхідних документів. Реєстрація ПДВ та податкових накладних. Відправка оригіналів поштою.

Бажаєте дізнатися точну вартість перевезення?Заповніть форму і ми в найкоротші терміни повідомимо Вам всі подробиці

Чому наші клієнти не уявляють свій бізнеc без нас:

Ви в хорошій компанії

Бажаєте дізнатися точну вартість перевезення?Заповніть форму і ми в найкоротші терміни повідомимо Вам всі подробиці

Авіаперевезення вантажів

Доставку вантажів авіа вибирають в тих випадках, коли швидкість і безпека важливіша за вартість. Авіаперевезення — послуга досить дорога, але має ряд переваг. Одна з них — незалежність повітряного вантажного транспорту від наявності або відсутності автомагістралей і залізниць. Крім того, цей варіант оптимальний для доставки в точку призначення швидкопсувних вантажів — продуктів харчування, живих квітів, медичних препаратів і тому подібних.